Na tomto webu po Vás při vyplňování kontaktního formuláře požadujeme jméno (občas i jméno a datum narození dítěte) a e-mailovou adresu. Telefon je zde volitelně a pro urychlení komunikace.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním údajů v rozsahu nezbytně nutném pro vyřízení poptávky / objednávky. To znamená využití Vaší e-mailové adresy nebo telefonního čísla pro komunikaci ohledně tréningů, táborů a dalších aktivit na které Vaše děti docházejí. Věk dítěte je potřeba pro zařazení do správné skupiny věkové kategorie. V případě že budeme potřebovat vystavit fakturu, požádáme vás také kromě jména a emailu, o příjmení a popřípadě fakturační údaje. Souhlasíte také s uchováním údajů po dobu nezbytně nutnou pro potřeby docházky dítěte a pro uchovávání účetních dokladů.

Dále souhlasíte s tím, že Vaše e-mailová adresa může být použita k rozesílání informačního newsletteru s nabídkou našich služeb, nebo novinkách týkajících se předmětu webu. V žádném případě neposkytneme Vaše osobní údaje třetí straně.

Tento Váš souhlas se zpracováním osobních údajů, můžete kdykoli bezplatně odvolat a to prostřednictvím e-mailu, který najdete na stránce Kontakt, nebo pomocí odkazu „Odhlásit se“ v zasílaných nabídkách.

Provozovatel:
SNEAKER Brno z.s.
Oderská 204/9, Starý Lískovec, 625 00 Brno
IČO: 22721291
Spisová značka: L 13497 vedená u Krajského soudu v Brně, zapsáno 1. ledna 2014