Úspěchy

2013 

Mini, Regionální kolo Zlín – 1. místo
Mini, Mistrovství Moravy Brno – 3. místo
Děti, Valašské meziříčí – 2. místo
Junioři, Valašské meziříčí – 3. místo
Děti, Žďár tančí – 3. místo
Junioři, Žďár tančí – 3 místo
Děti, Zlín tancer cup – 3. místo
Junioři, Litovel – 1. místo
Děti, Litovel – 1. místo
Mini, Litovel – 2. místo

2012 

Kategorie Mini, Dance Life Tour 2012 – 2.místo
Kategorie Děti, Dance Life Tour 2012 – 3.místo
Kategorie Junioři, Dance Life Tour 2012 – 3.místo
Kategorie Junioři Street, Dance Life Tour 2012 – 3.místo
Kategorie Junioři Show, Dance Life Tour 2012 – 1.místo
Kategorie dospělí, Let´s Dance 2012 – vítěz divácké soutěže a videosoutěže
Kategorie Mini, O erb města Litovle 2012 – 1.místo
Kategorie Děti, O erb města Litovle 2012 – 2.místo
Kategorie Junioři, O erb města Litovle 2012 – 1.místo

2011 

O Erb města Litovle

2.místo – „Hiphopu se nebojíme“ – hip hop předškoláci
2.místo – „To myslíš vážně?“ – hip hop děti
3.místo – „Led dance“ – Disco show děti

Taneční skupina roku 2011 – Brno

1.místo – „Hiphopu se nebojíme“ – hip hop předškoláci
1.místo – „To myslíš vážně?“ – hip hop děti
2.místo – „Led dance“ – Disco show děti

Hot Dance – Valašské meziříčí

2.místo – „Led dance“ – Disco show děti
4.místo – „To myslíš vážně?“ – hip hop děti

Taneční skupina roku 2011 – Ostrava

1.místo – „Hiphopu se nebojíme“ – hip hop předškoláci
1.místo – „To myslíš vážně?“ – hip hop děti
2.místo – „Led dance“ – Disco show děti

Open dance Drásov

1.místo – „Hiphopu se nebojíme“ – hip hop předškoláci
2.místo – „To myslíš vážně?“ – hip hop děti

O pohár města Kunštátu

2. Místo – choreografie „ I Love SNEAKER “ hip hop – předškoláci
5. Místo – choreografrie „ Led dance “ disco show – děti

Hot Dance Valašské Meziříčí

1. Místo – Michaela Tučková ( sólo, disco – junioři )
1. Místo – Barbora Dohnalová ( sólo, hip hop – mini děti )
2. Místo – Natálie Neumanová ( sólo, hip hop – mini děti )
3. Místo – Anna Kluková ( sólo, hip hop – mini děti )
4. Místo – Veronika Florianová ( sólo, hip hop – děti )
5. Místo – Kristýna Šulová ( sólo, hip hop – děti )
6. Místo – Žaneta Šulová ( sólo, disco – mini děti )

Dále se zúčastnili a skvěle reprezentovali také:

Eliška Gráblová, Tereza Rozmahelová, Jakub Florian, Petra Kavalcová, Karolína Kozubíková, Lucie Dobešová

2010 

Open Dance Drásov 2010

2.Místo – choreografie ” Queen of the music ” – disco show, soutěžáci
3.Místo – choreografie ” Jde se tancovat ” – street dance, předškoláci
3.Místo – choreografie ” Mix dance ” – street dance, přípravka

Mistrovství Moravy Přerov 2010

2.Místo – choreografie „ Moje druhý Já “ street dance

Taneční skupina roku 2010 regionální kolo Zlín

1.Místo – choreografie „ Queen of the music “ freestyle
2.Místo – choreografie „ Moje druhý Já “ hip hop

EDLT 2010 regionální kolo Brno

1.Místo – choreografie „ Moje druhý Já “ street dance
2.Místo – choreografie „ Queen of the music “ street show

Effect Dance Cup Zlín

2.Místo – choreografie „ Queen of the music “ street show

Festival tanečního mládí Brno:

1.Místo – choreografie „ Queen of the music “ disco show
2.Místo – choreografie „ Moje druhý Já “ street dance

O pohár města Kunštátu:

1.Místo – choreografie „ Queen of the music “ disco show
1.Místo – choreografrie „ Moje druhý Já “ street dance

Tišnov Together:

5. Místo – PŘÍPRAVKA choreografie „ Roboti vstávat “

One in group Brno:

3.Místo – street dance sólo Bára Filousová

Battle Tábor:

9.Místo – Barbora Filousová

Hot Dance Valašské Meziříčí:

1.Místo – duo hip hop Barbora Filousová a Lucie Dobešová
3.Místo – duo disco dance Adéla Hrudová a Michaela Tučková
V semifinále disco dance sólo: Tereza Rozmahelová, Barbora Filousová, Michaela Tučková

O Hanácký koláček:

14. Místo – disco dance duo Adéla Hrudová a Michaela Tučková
12. Místo – disco dance sólo Tereza Němcová
23. Místo – disco dance sólo Iveta Němcová

2009 

Tišnov Together

1.Místo – choreografie „ Two faces “ street dance

M – style Dance Třebíč:

1.Místo – choreografie „ Two Faces “ street dance
1.Místo – choreografie „ Korida “ disco show

Festival tanečního mládí Brno:

3.Místo – choreografie „ Two Faces “ street dance
3.Místo – choreografie „ Korida “ disco show

Effect Dance Cup Zlín:

3.Místo – choreografie „ Korida “ disco show

EDLT 2009 Regionální kolo Brno:

2.Místo – choreografie „ Two Faces “ street dance
3.Místo – choreografie „ Korida “ disco show

Litovel:

1.Místo – choreografie „ Two Faces “ street dance
2.Místo – choreografie „ Korida “ disco show

Jablonné nad Orlicí:

1.Místo – choreografie „ Two Faces “ street dance
2.Místo – choreografie „ Korida “ disco show
1.Místo – disco dance sólo Iveta Němcová
2.Místo – duo hip hop Aneta a Nikola Komínková
3.Místo – duo hip hop Barbora Filousová a Sabina Kellnerová
4.Místo – disco dance sólo Tereza Němcová

Poupata 2009 Heřmanův městec:

2.Místo – choreografie „ Two Faces “ street dance
2.Místo – choreografie „ Korida “ disco show

Emco dance life Přerov Mistrovství moravy:

4.Místo – choreografie „ Two Faces “ street dance
6.Místo – choreografie „ Korida “ disco show

Open Dance Drásov:

2.Místo – choreografie „ Two Faces “ street dance¨
3.Místo – choreografie „ Korida “ disco show