Taneční škola/skupina SNEAKER

Škola do které se Vaše děti budou těšit
Neváhejte, přihlaste je ještě dnes, máme omezenou kapacitu

                            Aktuálně děkujeme za Váš zájem

všechny kurzy máme naplněny

Nutno podotknout, že neučíme děti stylem tvrdé drezůry. Klademe důraz na to, aby se do taneční školy její členové těšily, aby neměli pocit přehnané zodpovědnosti a nepociťovali tíhu nároků za strany trenérů. Radost z tance je pro nás přednější než výsledky na soutěžích. Věříme, že i Vaše děti se do takové školy budou upřímně těšit.

Taneční škola SNEAKER se zabývá trénováním moderních tanečních stylů. Žáci taneční školy se učí jak tance ve skupině, tak jako sóla a dua. Děti si u nás vyzkouší prvky street dance, hip hop, house, disco dance, disco show, hype, jazz, aerobic a také třeba muzikálový tanec. Na tréninku se zaměřujeme na fyzickou kondici ( běhání, skákání ), dále potom na techniku a prvky gymnastiky ( točky, skoky, rozsah ). Základy breaku, akrobacie ( stoj na rukách, hvězdy, freeze, stoj na hlavě ), posilování ( různých partií břicho, nohy, ruce… ) a potom na různé kroky a styly tancování. Neváhejte a přihlašte své děti ještě dnes, počet žáků je omezen.

Nepřehlédněte - nábor nových členů

Staňte se sponzory

Ročně se účastníme téměř dvaceti soutěží po celé České Republice. Nevynecháme největší města jako jsou Brno, Kunštát, Zlín, Praha, Tábor, Drásov, Česká Lípa, Litovel, Přerov, … Tam všude můžete být vidět prostřednictvím reklamy na našem oblečení. Rozdávání letáčků a další prezentace jsou předmětem domluvy.

Můžeme u Vás vystupovat

Nabízíme taneční vystoupení v délce 3 – 5 minut vhodné na různé akce jako: Diskotéky, plesy, firemní večírky… V naši skupině jsou kluci i holky. Jedná se o taneční choreografii s prvky break dance a parokouru. Po domluvě můžeme přizpůsobit počet tanečníků, kostýmy, hudbu i choreografii.

SNEAKER v číslech

345
Vystoupení za námi
87
Umístnění
6
Trenérů
158
Členů
Ráda bych poděkovala všem rodičům za to, že své děti podporují v tancování, vodí je pravidelně na tréninky a nevynechají žádnou soutěž, aby mohli děti podpořit.
Aneta Špálovská (hlavní trenérka)
Dále pak chci poděkovat dětem, že se trénink od tréninku lepší, snaží se více tancovat než mluvit a že jsou šikovní, učenliví a průbojní.
Aneta Špálovská (hlavní trenérka)