O nás

Tančíme srdcem
Řídíme se heslem: U nás může tancovat každý, jelikož si zachováváme rodinou atmosféru a osobitý přístup. Na soutěže nejezdíme jen pro úspěchy a medaile, kterých mají děti také dost, ale převážně pro úžasné zážitky a skvělou atmosféru. To v nás uchovává ty skvělé vzpomínky napořád.

Vznik taneční školy SNEAKER
Naše taneční skupina vznikla v září roku 2008. Začínali jsme v počtu 14ti a dnes máme již přes 200 tanečníků ve věku 2 – xx let!

Hlavní trenér
Skupinu SNEAKER založila trenérka Aneta Procházková (dříve Špálovská), která je již také maminkou a tak se věnuje převážně nejmenším dětem a lekcím pro maminky. Dříve závodně tancovala a později učila v taneční škole. Sama studovala Managament sportu a trenérství v Olomouci a učitelství 1. stupně ZS na pedagogické fakultě v Brně, ani jednu školu však pro zápal učení tance ve své skupině nedokončila a mnohem více jí dává právě samotná praxe a zkušenost s dětmi.

Co trénujeme
Věnujeme se převážně street dance. Učíme se různé styly jako např.: new style, house, popping, locking, hype, disco a další, ale víme, že je důležitá i technická průprava, takže nás neminou i točky a skoky.

Jak trénujeme
Každý trénink zahajujeme dlouhou a pořádnou rozcvičkou, kde se nejdříve zahřejeme běháním, skákáním, nebo tanečními kroky. Potom následuje důležité posilování všech částí těla. Pak už se pečlivě protahujeme a zdokonalujeme rozsah. Některé tréninky věnujeme akrobacii a break dance.

Soutěže
Na soutěže jezdíme s formací street dance, popř. show. Také máme sólové tanečnice na disco i hip hop. ( Ti se věnují navíc dalším tréninkům )

Klademe samozřejmě důraz na věk a pokročilost tanečníka. U malých dětí si i hrajeme, u méně zkušených se více zabýváme učením a v soutěžním tanci už trénujme detaily a fyzičku, které jsou pak předpokladem k úspěchu na soutěžích.